|poniedziałek, Maj 20, 2024
Jesteś tutaj: Home » CZAS WOLNY » Vela Shape III – nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Vela Shape III – nieinwazyjne modelowanie sylwetki 

Vela Shape III - nieinwazyjne modelowanie sylwetki

Idealna sylwetka to efekt odpowiedniej, zdrowej diety, regularnej aktywności fizycznej oraz systematycznej pielęgnacji ciała. Wiele kobiet, którym zależy na perfekcyjnej prezencji zastanawia się, jak wspomóc te działania? Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna, która zaskakuje coraz to nowymi technologiami, dedykowanymi do redukcji zbędnej tkanki tłuszczowej. Jaki zabieg wyszczuplający warto wybrać?

Zdaniem specjalistów z warszawskiej Kliniki Miracki, Vela Shape III to nieinwazyjna, bezpieczna i skuteczna metoda modelowania sylwetki, która daje szybkie i trwałe rezultaty.

Vela Shape III – skuteczna metoda wyszczuplania sylwetki

Vela Shape III to flagowy produkt firmy Syneron Medical Ltd, która jest światowym liderem w projektowaniu nowoczesnych urządzeń medycznych. Ten innowacyjny sprzęt, łączy w sobie cztery najbardziej efektywne technologie adresowane do usuwania tkanki tłuszczowej: fale radiowe (bipolarny prąd RF o mocy 150 W), podczerwień (IR), masaż próżniowy i masaż rolkowy. Warto dodać, że Vela Shape posiada certyfikat FDA, to bezpieczne i bardzo proste w obsłudze urządzenie o wielowymiarowym zastosowaniu, które umożliwia wykonanie zabiegu na różne partie ciała. Ten rewolucyjny aparat m.in.:

  • poprawia zaburzony owal twarzy,
  • likwiduje drugi podbródek,
  • redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej z brzucha, ud, ramion,
  • zmniejsza cellulit (tzw. skórkę pomarańczową),
  • przywraca jędrność i napięcie zwiotczałej skórze.

Intuicyjny interfejs pozwala specjaliście dobrać optymalne parametry, które gwarantują wysoką skuteczność zabiegu. Kiedy można się spodziewać efektów, decydując się na nieinwazyjne modelowanie sylwetki Vela Shape III? Pozytywne zmiany, w postaci zmniejszonych obwodów ciała, są widoczne już po jednej sesji. Dokładna liczba zabiegów programu terapeutycznego, ustalana jest indywidualnie, zwykle jest to 4-6 spotkań.

Jak wygląda zabieg Vela Shape III?

Zabieg modelujący sylwetkę poprzedza konsultacja wstępna, podczas której omawiane są przeciwwskazania, potencjalne efekty i oczekiwania pacjentki. Aparat Vela Shape rozgrzewa problematyczny obszar na poziomie 3 mm do 43 stopni Celsjusza, a fale RF penetrują i usuwają niepożądane substancje. W trakcie zabiegu stosowany jest też masaż próżniowy, co pobudza krążenie oraz przyspiesza proces metaboliczny. Lekkie zaczerwienie skóry bezpośrednio po zabiegu, jest naturalną reakcją organizmu i minie samoistnie w ciągu kilku godzin. Picie codziennie około 2 l wody jest jednym z ważnych zaleceń pozabiegowych, które zapewnia jeszcze lepszy efekt końcowy, w postaci utraty centymetrów w strategicznych partiach ciała.

Jeśli chodzi o czynniki wykluczające, jest to przede wszystkim ciąża, laktacja, miesiączka, implanty elektroniczne i metalowe, a także ogólny zły stan zdrowia. Zabieg nie jest polecany też osobom, które mają żylaki, choroby nowotworowe lub gruźlicę.

Zalety zabiegu wyszczuplającego Vela Shape III

Vela Shape to zabieg wyszczuplająco-ujędrniający, który przywraca skórze naturalne napięcie i sprężystość, daje również fantastyczne rezultaty w walce z cellulitem (nawet u osób z zaawansowanym stadium). Urządzenie w sposób trwały uszkadza komórki tłuszczowe. Brak konieczności podjęcia jakichkolwiek przygotowań i rekonwalescencji sprawia, że można poddać się zabiegowi w dowolnej chwili, bez konieczności brania urlopu w pracy. Zaletą kuracji Vela Shape III jest też krótki czas trwania procedury i brak konieczności zastosowania znieczulenia, gdyż pacjentka nie odczuwa żadnych dolegliwości bólowych podczas pracy urządzenia (wiele kobiet stwierdza wręcz, że zabieg jest bardzo przyjemny).

Chcesz wymodelować sylwetkę i cieszyć się smukłym, zgrabnym ciałem? Zabieg Vela Shape III pozwoli Ci osiągnąć ten cel bez bólu, ryzyka i okresu rekonwalescencji. Więcej przydatnych informacji na temat terapii, wskazań i przeciwwskazań znajdziesz na stronie internetowej: https://klinikamiracki.pl/.

Dodaj komentarz