|wtorek, Czerwiec 25, 2024
Jesteś tutaj: Home » SPRAWY DAMSKO-MĘSKIE » Kobieta w ciąży jest sexy

Kobieta w ciąży jest sexy 

kobiece ustaCzy kobieta ciężarna może być sexy? Jak najbardziej! Czasami nie musi się nawet specjalnie wysilać, gdyż niejednemu mężczyźnie marzy się spędzenie upojnej nocy z kobietą w tym właśnie stanie.

Paniom, które czasami mają problemy z zaakceptowaniem swojego stanu, może się to wydawać co najmniej dziwne. Nie da się jednak ukryć, że – chociaż niewielu mężczyzn się do tego przyznaje – to seks z ciężarną kobietą jest dla nich bardzo podniecający. Czasami nawet fantazjują o takich dziwacznych rzeczach, jak na przykład spożywanie kobiecego mleka prosto z piersi. Tylko od kobiety zależy czy takie fantazje pozostaną fantazjami, czy też zostaną spełnione.

Najważniejsze jest jednak to, aby wszystkie młode mamy zrozumiały, że ciąża wcale nie musi negatywnie wpływać na ich życie erotyczne. W wielu przypadkach jest nawet całkowicie odwrotnie.

Nie można jednak zapominać, że najważniejsze jest zdrowie – zarówno przyszłej mamy jak i nienarodzonego dziecka. W związku z tym zawsze należy stosować się do zaleceń lekarza i jeżeli z jakiegoś powodu uzna on, że na jakiś czas kobieta powinna zrezygnować ze współżycia, to lepiej to zaakceptować.

Jeżeli macie jakieś pytania związane z tym kontrowersyjnym dla wielu par tematem, możecie śmiało pisać w komentarzach.

One Response to Kobieta w ciąży jest sexy

  1. Edek

    Zgadzam się jak nigdy. Niewiele jest widoków bardziej sexy niż kobieta w ciąży z pełnymi piersiami, gęstymi włosami i zaokrąglonym brzuszkiem. 😉

     

Dodaj komentarz