|poniedziałek, Grudzień 4, 2023
Jesteś tutaj: Home » MAŁE DZIECKO » Butelki do karmienia wzorowane na kobiecej piersi

Butelki do karmienia wzorowane na kobiecej piersi 

karmienie-piersiaNie wszystkie matki chcą karmić w miejscach publicznych, a czasami jest to dodatkowo utrudnione z powodu niesprzyjających warunków.

Dlatego też nawet jeżeli kobieta chce pozostać przy swoim pokarmie, to powinna zainteresować się odpowiednią butelką do karmienia. Nic przecież nie stoi na przeszkodzie temu, aby podawać nią własny pokarm. W tym przypadku odciągnięty wcześniej pokarm należy wlać do wysterylizowanej i osuszonej butelki. Jeśli maluch zgłodnieje, to nakarmienie go będzie proste i bezproblemowe, a przede wszystkim pozbawione jakiegokolwiek uczucia dyskomfortu.

Butelka wzorowana na kobiecej piersi

Wybierając butelkę do karmienia warto zainteresować się tymi, których kształt wzorowany jest na kobiecej piersi. Obecnie można je dostać bez większego problemu, a ich cena jest podobna do tej, którą trzeba zapłacić za tradycyjne butelki. Zaletą butelek przypominającym kształtem pierś jest pobudzanie naturalnego odruchu ssania u dzieci, co pozwala im kontrolować wypływ mleka (tak samo jest przy ssaniu prawdziwej piersi).

Dodaj komentarz