|poniedziałek, Maj 20, 2024
Jesteś tutaj: Home » CIĄŻA I PORÓD » Być w ciąży i wyglądać elegancko

Być w ciąży i wyglądać elegancko 

elegancja-w-ciazy

W ciąży na pewno można wyglądać i ładnie, i modnie. Przypomnijmy sobie zdjęcia Kate Moss, Victorii Beckham czy Sofii Coppoli, gdy spodziewały się dziecka. Nie zasoby finansowe są tu decydujące, lecz dobry gust, odrobina talentu i trzymanie się kilku naszych wskazówek.

Jeśli chcesz nieco ukryć rosnące rozmiary swojego brzuszka, dobrym pomysłem jest chodzenie w maxi spódnicach i sukienkach. Bardzo wygodne do noszenia w tym czasie są też rozciągliwe legginsy, które można dowolnie łączyć z różnymi bluzami, swetrami, pelerynami czy kimono. Legginsy mają jeszcze tę dodatkową zaletę, że przydadzą się i potem, nie jest to więc wydatek tylko na kilka miesięcy.

Kobieta w ciąży z natury wygląda pięknie i dostojnie, ale nad elegancją trzeba trochę popracować – umieć dostosować ubiór do swojej sylwetki. Jeśli twoja koleżanka w czymś ładnie wygląda, nie znaczy to od razu, że i tobie będzie w tym do twarzy. Bardzo ważny jest dobór kolorów i biżuterii – to nadaje kobiecie indywidualny styl. Warto pamiętać o jednym: strój w jednym kolorze wydłuża i wyszczupla sylwetkę, zwłaszcza gdy decydujemy się na kolory ciemnej tonacji. Dla urozmaicenia całości możemy dodać jaskrawy szalik czy też założyć ciekawą biżuterię.

Bielizna dla kobiet w ciąży

Przede wszystkim jednak należy przestrzegać jednej zasady, którą potwierdzają wszyscy najwięksi kreatorzy mody: jeśli chcesz czuć się dobrze i swobodnie w tym, co nosisz, zacznij od… bielizny. Powinna ona być zrobiona z materiału bardzo miękkiego i swobodnie przepuszczającego powietrze. W tym czasie na pewno trzeba będzie zwiększać jej rozmiary. Biustonosz powinien być dostosowywany do narastającej krzywizny piersi, tak aby miały one swobodne podparcie. Właściwie dobrana bielizna ciążowa zapewni ci poczucie komfortu i swobodę poruszania się.

Nie ma powodu, by w tym pięknym okresie życia kobieta nie miała czuć się swobodnie, elegancko i sexy.

mgr Bernard Czaiński

One Response to Być w ciąży i wyglądać elegancko

  1. WiktorRR

    dla mnie kobiety w ciąży są ogromnie sexy i nie mogę się doczekać aż moja będzie w ciąży

     

Dodaj komentarz