|czwartek, Kwiecień 25, 2024
Jesteś tutaj: Home » CZAS WOLNY » Licówki porcelanowe dla kobiet

Licówki porcelanowe dla kobiet 

zdrowy-usmiechNie ma chyba kobiety, która nie chciałaby się cieszyć zdrowymi zębami i pięknym uśmiechem, ale czasami nawet pomimo wielu starań trudno jest to osiągnąć.

Nie zawsze wystarczą regularne wizyty u dentysty i pamiętanie o zachowaniu higieny jamy ustnej – czasami z różnych powodów dochodzi do tego, że zęby najzwyczajniej w świecie się psują lub tracą białą barwę, a to przekłada się nie tylko na dyskomfort związany z bólem zębów, ale również z gorszym wyglądem i mniejszą pewnością siebie. Wyniki badań idealnie to potwierdzają, bo około 50% osób podczas pierwszego spotkania zwraca uwagę przede wszystkim na zęby. Warto więc postarać się o piękny uśmiech i zyskać nie tylko w oczach innych ludzi, ale przede wszystkim podnieść własną samoocenę.

Efekt białych zębów

Na kolor zębów wpływa wiele czynników i czasami regularne mycie nie wystarcza. Zabiegi wybielania niekoniecznie są korzystne dla stanu uzębienia, dlatego też coraz częściej kobiety decydują się na licówki poznan, czyli specjalnie przygotowane cieniutkie nakładki, które pozwalają cieszyć się idealnie białym uśmiechem. Takie licówki wykonywane są z najlepszej porcelany, dzięki czemu nie tracą swojej barwy i nie ścierają się.

Do największych korzyści wynikających z ich zastosowania zalicza się między innymi możliwość zmiany koloru oraz kształtu zębów, odbudowanie brakujących fragmentów uzębienia oraz wyeliminowanie ewentualnych niedoskonałości zębów, które psułyby ich estetykę.

Przeciwskazania przy stosowaniu licówek

Licówki porcelanowe są świetnym rozwiązaniem dla każdego, kto chce odzyskać piękną biel zębów oraz poprawić ich niedoskonałości. Dobrze założone licówki można nosić bez żadnych problemów przez naprawdę długi okres czasu bez potrzeby przejmowania się ich stanem. Niewiele jest też sytuacji, w których licówki nie byłyby odpowiednim wyborem, chociaż do przeciwskazań trzeba zaliczyć niektóre nieprawidłowości zgryzowe oraz zęby o niewielkich wymiarach.

W razie wątpliwości najlepiej jest jednak skonsultować się z dentystą, który zajmuje się licówkami.

One Response to Licówki porcelanowe dla kobiet

  1. anka morawiecka

    Ciekawy temat, może rzeczywiście się na to skuszę? Któraś z czytelniczek może podzielić się opinią na ten temat?

     

Dodaj komentarz