|poniedziałek, Maj 20, 2024
Jesteś tutaj: Home » CIĄŻA I PORÓD » Jak wyglądać atrakcyjnie w ciąży?

Jak wyglądać atrakcyjnie w ciąży? 

seksowna-kobieta-w-ciazy

Zmiany zachodzące w ciele kobiety podczas ciąży często przekładają się na to, że przyszłe mamy tracą pewność siebie i czują się nieatrakcyjnie. Jak więc najprościej zadbać o to, aby podczas ciąży czuć się seksownie?

Najczęstszą przyczyną spadku poczucia własnej atrakcyjności jest coraz większy zaokrąglony brzuszek i pojawiające się rozstępy. Jeżeli kobieta zbyt mocno skupia się na tych zmianach, jej dobre samopoczucie zniknie, a dodatkowo mogą pojawić się niepotrzebne kłótnie z partnerem. Nie warto jednak pozwolić, aby takie szczegóły zepsuły ten piękny okres, jakim dla przyszłych mam jest ciąża. W końcu nie od dziś wiadomo, że kobiety w ciąży są atrakcyjne i wystarczy że będą stosowały się do kilku porad, żeby ich partnerzy przez cały czas byli nimi zainteresowani.

Seksowna bielizna w ciąży

Wbrew pozorom wybór jest ogromny i coraz więcej sklepów oferuje seksowną bieliznę dla ciężarnych kobiet. Niezależnie od preferencji, znaleźć można bieliznę koronkową i jedwabną zaprojektowaną w taki sposób, aby podkreślała seksowność zaokrąglonego ciała.

Ćwiczenia mięśni Kegla

Nie dość, że ćwiczenia mięśni Kegla ułatwią zbliżający się poród, to dodatkowo mogą wzmocnić doznania seksualne. Najlepiej więc połączyć przyjemne z pożytecznym i zacząć ćwiczyć skurcze na… partnerze.

Regularne dbanie o siebie

Podczas ciąży łatwo jest zapomnieć o tym, że pewne siebie i świadome swojej trakcyjności kobiety regularnie o siebie dbają. Dodatkowo w trakcie ciąży warto robić to w jeszcze większym stopniu niż zwykle. Nie należy więc rezygnować z kosmetyków pielęgnacyjnych, makijażu oraz o delikatnej gimnastyki.

A Wy? Jakie macie sposoby na to, aby podczas ciąży cieszyć się atrakcyjnym i pociągającym wyglądem?

Dodaj komentarz