|czwartek, Kwiecień 25, 2024
Jesteś tutaj: Home » SPRAWY DAMSKO-MĘSKIE » Powiększenie punktu G i inne zabiegi poprawiające życie seksualne

Powiększenie punktu G i inne zabiegi poprawiające życie seksualne 

seksowna-mama-po-porodzie

Urodzenie dziecka w sposób naturalny daje kobiecie wiele radości, ale w niektórych przypadkach może się to wiązać ze spadkiem satysfakcji ze współżycia.

Tego typu problemy wynikają ze zmian zachodzących w anatomii pochwy, czyli rozluźnienia ścianek pochwy oraz tkanek krocza. Jeżeli doda się do tego stres związany z porodem to nikogo nie powinno dziwić, że młoda mama zwyczajnie nie ma ochoty na seks.

Powiększenie punktu G

Na szczęście istnieje kilka zabiegów, które skutecznie poprawiają życie seksualne kobiet po porodzie. Jednym z popularniejszych jest powiększenie punktu G, czyli najwrażliwszej kobiecej strefy erogennej. Im punkt jest większy, tym większa jest szansa na to, że kobieta będzie odczuwała przyjemność podczas seksu. Powiększenie punktu G polega na wstrzyknięciu specjalnego preparatu w okolice wejścia do pochwy.

Obkurczanie pochwy

Innym popularnym zabiegiem jest obkurczanie pochwy, czyli zabieg przeprowadzany z wykorzystaniem lasera. Warto zaznaczyć, że jego działanie jest nieinwazyjne i chodzi wyłącznie o stymulację organizmu kobiety do produkcji nowych włókien kolagenowych, co z kolei przekłada się na uelastycznienie ścianek pochwy. Po zabiegu pochwa staje się wyraźnie ciaśniejsza.

A jak było u Was? Poddałyście się podobnym zabiegom czy nie miałyście problemu z powrotem do aktywnego życia seksualnego?

Dodaj komentarz