|poniedziałek, Maj 20, 2024
Jesteś tutaj: Home » CZAS WOLNY » Stylizacja cienkich włosów – poznaj sposób jak zwiększyć objętość włosów!

Stylizacja cienkich włosów – poznaj sposób jak zwiększyć objętość włosów! 

stylizacja-cienkich-wlosow

Cienkie włosy – stylizacja ich nieraz nastręcza problemów. Ciężko jest je odbić od skóry głowy i uzyskać wymarzoną objętość. Często są też osłabione i zniszczone przez różne zabiegi lub przez czynniki atmosferyczne co sprawia, że są wyjątkowo trudne w modelowaniu. Jak stylizować cienkie włosy, aby nadać im objętości, nie obciążyć ich i dodatkowo nie zniszczyć? Poznaj kosmetyki L’Oréal Salon Expert z gamy Tecni Art!

Pianka do włosów to podstawa

Pianka do włosów to najważniejszy kosmetyk przy modelowaniu włosów. Stylizacja za jej pomocą staje się o wiele prostsza i łatwiejsza. Pianka ma za zadanie podnieść włosy tuż u podstawy, nadać im elastyczności, pokryć włosy ochronną powłoką i nadać objętości włosom. Z serii Tecni Art Volume masz do wyboru 3 typy pianek do włosów:

Volume Lift – pianka w sprayu nadająca lekkości na długościach i końcach włosów przy unoszeniu ich u nasady. Dzięki średniemu utrwaleniu pianka nadaje fryzurze efektu naturalnej lekkości.

Full Volume – pianka pozwalająca uzyskać spektakularną objętość jak ,,lwia grzywa”. Ultra lekka, daje efekt bujnej fryzury bez obciążania i nadmiernego przetłuszczania. Podkreśla blask włosów.

Full Volume Extra – ekstremalne utrwalenie nowej objętości włosów bez sklejania włosów i wysuszania, dodatkowo zawiera filtry UV chroniące włosy przed ekspozycją na promieniowanie słoneczne

Jak zwiększyć objętość włosów – stylizacja za pomocą pianek do włosów L’Oréal Salon Expert

Piankę zazwyczaj nakłada się na wilgotne włosy delikatnie rozprowadzając ją na na długościach włosów oraz u nasady. Na cienkich włosach wystarczy ilość porównywalna do wielkości mandarynki. Aby uzyskać jak najlepszą objętość nakładają piankę za pomocą grzebienia pochylając głowę w dół, aby jak najdokładniej dotrzeć do nasady włosów. Warto również przy stylizacji cienkich włosów posłużyć się grubą, okrągłą szczotką, która dodatkowo pomoże odbić włosy od skóry głowy.

Architekt grubości włosów

Kolejnym świetnym kosmetykiem poprawiającym wygląd cienkich włosów jest Volume Architect – Pogrubiająca emulsja do modelowania w sprayu. Dzięki kompleksowi

Mirconised Air Pomp Technology zwiększa objętość każdego pojedynczego włosa, dzięki czemu fryzura staje się widocznie gęstsza. Pozostawia włosy miękkie w dotyku, sprężyste, lśniące i pełne życia.

Konstruktor modelowania pod wpływem ciepła

Tecni Art Constructor to termoaktywny spray utrwalający bazujący na technologii HOT (Heat Optimising Technologies), czyli technologii wykorzystującej ciepło przy stylizacji włosów. Pod wpływem ciepła prostownicy lub suszarki nadaje włosom objętości i sprawia, że fryzura wygląda na gęstszą. Dodatkowo chroni włókno włosa przed działaniem wysokiej temperatury, wysuszaniem i niszczeniem struktury włosa.

Cienkie włosy – stylizacja nie musi być nudna!

Jeśli jesteś posiadaczką cienkich włosów bez objętości musisz też wiedzieć jakie stylizacje do nich pasują, aby poprawić wygląd fryzury i nie podkreślić jej wad. Przede wszystkim unikaj gładkich fryzur czy końskiego ogona – zwróci to tylko nadmiernie uwagę na twoje cienkie i rzadkie włosy. Najlepszą fryzurą na cienkie włosy będzie najmodniejszy w tym sezonie zamierzony nieład. Na czym polega i jak osiągnąć taki efekt?

Niewiarygodna objętość pod kontrolą

Efekt artystycznego nieładu połączonego ze spektakularną objętością uzyskasz dzięki sprayowi Wild Stylers Crepage De Chignon Salon Expert, wystarczy spryskać włosy trzymając głowę w dole, roztrzepać włosy palcami lub lekko natapirować grzebieniem i można cieszyć się dziką objętością bez sklejania kosmyków. Zamierzony nieład to hit tego sezonu, dzięki któremu dodatkowo ukryjesz problem cienkich, przyklapniętych włosów.

Sama zdecyduj, który produkt najbardziej odpowiada twoim potrzebom i ciesz się zwiększoną objętością swojej fryzury!

2 Responses to Stylizacja cienkich włosów – poznaj sposób jak zwiększyć objętość włosów!

  1. Paula Rudnicka

    O, nawet nie wiedziałam że Loreal ma taką linię produktów. A dla mnie to cenna wiedza, szczególnie przed randką z nowym chłopakiem

     
  2. sabinka87

    Tego jeszcze nie próbowałam, a bardzo zależy mi na tym by moje włosy nie były takie cienkie. Mojemu miśkowi bardzo podobają się laski, które mają bujne fryzury i też bym taką chciała…

     

Dodaj komentarz