|poniedziałek, Maj 20, 2024
Jesteś tutaj: Home » CZAS WOLNY » Olejek arganowy na włosy. 100% natury od John Masters Organics

Olejek arganowy na włosy. 100% natury od John Masters Organics 

john-masters-organics-olej-arganowy

Nazywany płynnym, marokańskim złotem olejek arganowy to najcenniejszy wśród naturalnych olejków, który kobiety cenią przede wszystkim za wielozadaniowość.

Często znajduje się w składzie kosmetyków, ale dużo cenniejszy jest w czystej formie. Popularny ze względu na jakość jest m.in. John Masters Organics 100% Argan Oil.

Co powinno się wiedzieć na temat oleju arganowego przed wykorzystaniem go w pielęgnacji? Liczy się wyłącznie to, co w środku. Jako że olejek arganowy John Masters Organics nie zawiera żadnych dodatków, a w szczególności składników syntetycznych konserwantów, silikonów, ani parabenów, można stosować go bezpośrednio na skórę, paznokcie lub włosy. Zdecydowanie najpopularniejszy jest jako kuracja wzmacniająca do włosów.

john-masters

Co zawiera John Masters Organics 100% Argan Oil?

Naturalny olejek arganowy JMO to nieograniczone źródło cennej witaminy E, czyli jednego z najsilniejszych przeciwutleniaczy. Antyoksydacyjne składniki to jednak nie wszystko, ponieważ olej arganowy może poszczycić się bardzo dużą zawartością kwasów tłuszczowych m.in. z grupy omega-6. Całość prezentuje się imponująco, zwłaszcza kiedy dorzucimy do tego karoteny, polifenole i związki przeciwzapalne, czyli wszystko to, co przydaje się w pielęgnacji.

Nic dziwnego, że olej arganowy John Masters Organics bardzo często wykorzystuje się zamiast gotowych balsamów, odżywek lub serum.

100% Olej Arganowy John Masters Organics na włosy

Właściwości – olej arganowy na włosy wykorzystuje się coraz chętniej, ponieważ pomaga utrzymać prawidłowy poziom nawilżenia. Jest również skutecznym środkiem ochraniającym przed szkodliwym wpływem wysokiej temperatury lub promieniowania słonecznego. Dodaje włosom sprężystości, blasku i miękkości.

Stosowanie – olejek arganowy do włosów można używać tak, jak standardową odżywkę przed myciem lub wykonywać dłuższe olejowanie włosów różnymi metodami. John Masters Organics 100% Argan Oil to produkt, który można wykorzystać także jako dodatek do innego kosmetyku.

Dodaj komentarz