|poniedziałek, Maj 20, 2024
Jesteś tutaj: Home » CZAS WOLNY » Kompleksowa pielęgnacja włosów – olejek Dove Pure Care

Kompleksowa pielęgnacja włosów – olejek Dove Pure Care 

pielegnacja-wlosow-dove

Jak najlepiej zadbać o włosy? Wybrać dopasowany do naszych potrzeb kosmetyk. Na przykład olejek o lekkiej konsystencji i przyjemnym zapachu, który działa na włosy za sprawą 6 naturalnych olejków. Jakich? Odpowiedź znajdziesz poniżej.

Olejki do włosów Dove Pure Care Dry z serii Advanced Hair Series to kosmetyki przeznaczone do codziennej i kompleksowej pielęgnacji włosów. Mają nie tylko odżywiać i nawilżać, ale również wizualnie poprawiać stan włosów, ułatwiać ich stylizację i zabezpieczać przed szkodliwymi czynnikami. Wszystko to w eleganckim opakowaniu.

Olejek do włosów Dove dostępny jest w dwóch wersjach:

1. Nourishing Treatment with African Macadamia Oil (do każdego typu włosów), 2. Restorative Treatment with Anatolian Pomegranate Seed Oil (do włosów dojrzałych).

Jeśli nie wiemy, który olejek do włosów Dove wybrać, najlepiej zdecydować się na wersję przeznaczoną do każdego typu włosów. Choć faktycznie oba produkty różnią się od siebie przede wszystkim rozkładem olejków (zwłaszcza olejku z pestek granatu).

Olejek do włosów każdego typu

Pielęgnuje włosy za sprawą kompleksu sześciu naturalnych olejków roślinnych, których działanie wzmocnione jest o ochronny filtr UV. Jakie olejki do włosów zawiera Dove Pure Care Dry Oil do włosów każdego rodzaju? Głównym składnikiem jest afrykański olejek makadamia. Skład wzbogacono również o olejek kokosowy, olejek migdałowy, olejek słonecznikowy olejek palmowy i niewielką ilość olejku z pestek granatu. Każdy ze składników zawiera niezbędne dla każdego typu włosów witaminy, minerały i kwasy tłuszczowe.

Olejek do włosów dojrzałych

Wzmacnia i upiększa włosy, które zaczynają tracić witalność ze względu na wiek. Również za sprawą sześciu naturalnych olejów i składników dodatkowych np. filtru UV, odmienia wygląd włosów i zapewnia im zdrowie. Jakie olejki zawiera Dove Pure Care Dry Oil do włosów dojrzałych? Tutaj na pierwszy plan wysuwa się olejek z pestek granatu, a dodatkowym wsparciem są olej migdałowy, olej palmowy, olej słonecznikowy, olej kokosowy i olej makadamia.

One Response to Kompleksowa pielęgnacja włosów – olejek Dove Pure Care

  1. Ala

    bardzo dobry produkt, działanie i zapach. Używam drugie opakowanie :)

     

Dodaj komentarz