|sobota, Lipiec 13, 2024
Jesteś tutaj: Home » CZAS WOLNY » Skuteczne sposoby na wzmocnienie rzęs – odżywka Realash

Skuteczne sposoby na wzmocnienie rzęs – odżywka Realash 

odzywka-do-rzes-realash

Jedni sięgają po olejek rycynowy, inni pokładają nadzieje w pielęgnujących maskarach, a jeszcze inni stawiają na odżywki do rzęs o intensywnym działaniu. Jest naprawdę wiele sposobów na wzmocnienie rzęs – które z nich są najskuteczniejsze?

Tak delikatne włoski, jakimi są rzęsy, bez dwóch zdań wymagają wsparcia. Ich codzienna pielęgnacja to sposób na to piękne i wyraziste spojrzenie. Nawet jeśli z natury nasze rzęsy są cienkie, krótkie i przerzedzone, nic straconego. Wystarczy dostarczyć im niezbędnych witamin, minerałów i innych składników odżywczych, aby już po kilku tygodniach zaczęły wyglądać lepiej. Pamiętajmy, że piękne rzęsy to przede wszystkim zdrowe rzęsy!

Sposoby na wzmocnienie rzęs

Jak skutecznie wzmocnić rzęsy? Najlepsze są naturalne metody np. uwielbiany przez część kobiet olejek rycynowy. Niestety jest to produkt bardzo gęsty i trudno się go aplikuje. Świetnym zamiennikiem są odżywki do rzęs, dzięki którym również dostarczamy rzęsom niezbędnych składników odżywczych i wzmacniamy cebulki, co w efekcie powoduje szybszy wzrost.

Jedną z popularniejszych jest odżywka do rzęs Realash.

Jak to działa?

Realash to płynne i bezbarwne serum, które należy aplikować codziennie przed snem u nasady rzęs. Zadanie ułatwia cienki aplikator z syntetycznego włosia. Warunkiem uzyskania zadowalających efektów jest oczywiście odpowiedni sposób stosowania i regularność. Chociaż wpływ odżywki Realash na rzęsy może się różnić u kilku osób to serum:

– usprawnia odnowę komórkową,
– podkreśla naturalny kształt i kolor rzęs,
– wzmacnia cebulki rzęs,
– może przyspieszać wzrost i zagęszczać.

Tajemnicze składniki

Odżywka Realash może działać w ten sposób ze względu na kompleks składników, które zawiera. Są to naturalne ekstrakty m.in. z lnu, nagietka, skrzypu polnego oraz tataraku. Niektóre oczyszczają skórę, inne łagodzą podrażnienia i działają przeciwzapalnie. Przed użyciem serum na powiekach warto przeprowadzić próbę uczuleniową, aby potwierdzić, że nie mamy alergii na żaden z tych składników (zdarza się to co prawda bardzo rzadko).

Dodaj komentarz