|poniedziałek, Maj 20, 2024
Jesteś tutaj: Home » CZAS WOLNY » Wakacje z dzieckiem w Stroniu Śląskim

Wakacje z dzieckiem w Stroniu Śląskim 

Wakacje z dzieckiem w Stroniu Śląskim

Planujesz wakacje z dzieckiem? Jeżeli szukasz ciekawych atrakcji, a jednocześnie zależy ci na przystępnych cenach, Stronie Śląskie to idealny wybór.

  1. Noclegi w Stroniu Śląskim
  2. Atrakcje w okolicy Stronia Sląskiego

Pamiętaj tylko o wybraniu odpowiedniego noclegu, aby zapewnić sobie i swojemu dziecku odpowiedni komfort podczas wakacji.

Noclegi w Stroniu Śląskim

Niezależnie od tego, czy szukasz dobrego miejsca na bazę wypadową, z której bez problemu zwiedzicie całą okolicę czy też preferujesz wycieczki piesze lub rowerowe,` Stronie Śląskie idealnie się do tego nadaje. Ze względu na duże zainteresowanie noclegami w okresie wakacyjnym, już teraz zarezerwuj miejsce w wybranym przez siebie obiekcie. Dzięki temu nie tylko skorzystasz z lepszych cen, ale też nie będziesz musiała później martwić się tym, że wszystkie najlepsze obiekty noclegowe są zajęte. Zdaniem turystów, którzy korzystali z oferty Stronie Śląskie noclegi, jedne z najlepszych warunków oferuje ośrodek turystyczny Menos. Korzystając z jego oferty będziesz mogła na czas wakacji zrezygnować z przygotowywania posiłków, gdyż obiekt posiada świetną kuchnię. W dodatku łatwo skorzystasz z pobliskiego krytego basenu i hali sportowej.

Ośrodek turystyczny posiada również świetną ofertę dla firm, które chcą zorganizować wyjazd integracyjny oraz innych grup. Nic więc dziwnego, że każdego roku przyjeżdżają tu kolonie Stronie Śląskie. Na szczęście dla turystów, obiekt posiada wiele miejsc noclegowych, dzięki czemu może pomieścić nawet większą grupę.

Atrakcje w okolicy Stronia Sląskiego

Jeżeli już uda ci się zamówić nocleg Stronie Śląskie, warto pomyśleć o przygotowaniu listy atrakcji, których skorzystacie wspólnie z dzieckiem. Jedną z pozycji obowiązkowych, które warto zobaczyć podczas urlopu jest zbiornik Stara Morawa, który znajduje się w gminie Stronie Śląskie. Dla miłośników pieszych wędrówek dużą atrakcją będą szlaki turystyczne, dzięki którym możesz dotrzeć na popularne okoliczne szczyty (między innymi Śnieżnik, Czarna Góra, Czernica, Chłopek oraz Pasiecznik). Nie zapomniano również o rowerzystach, dla których przygotowano długą trasę rowerową. Przejażdżka w pięknej okolicy pozwoli ci zapomnieć o problemach i zapewni zasłużony relaks.

Chociaż miejsce to cieszy się szczególnie dużym zainteresowaniem w okresie wakacyjnym, warto je odwiedzić również zimą. Na turystów czekają wówczas liczne wyciągi narciarskie i dobrze przygotowane trasy. Do tego dochodzą piękne widoki, które zachwycą nawet najbardziej wybrednych turystów.

Dodaj komentarz